HİZMETLERİMİZ

Toz Toplama Sistemleri

Toz Toplama Sistemleri; gıda, ilaç, plastik, ambalaj, metal işleme, seramik tesisleri, lastik üretimi, temizlik kağıdı ve diğer kağıt imalatları, çimento ve demir-çelik üretimi yapan endüstriyel tesislerde prosesten çıkan zararlı tozların merkezi veya lokal olarak bir ünitede toplanması işlemidir.

DETAYLI BİLGİ

Havalandırma Sistemleri

Kapalı ya da insan kullanımına açık olan herhangi bir ortamın, zararlı gazlardan, uçucu maddelerden, kirli hava faktörlerinden ve daha birçok maddeden arındırılması, sonrasında ise temiz havayla beslenmesi konusunda kullanılan sistemlere denir.

DETAYLI BİLGİ

Kanal ve Borular

Kanal ve borular; ortamda bulunan kirli havanın dışarıya aktarılması, hava fanı ve hava kanalları haricinde pencere ve kapılar aracılığı ile yapılabilir. Bazı ortamlarda, havalandırma kanalları, dışarıdan içeriye hava aktarımının yapılmasında pencere ve kapıdan çok daha verimli sonuçlar verir.

DETAYLI BİLGİ

Davlumbaz

Kullanıldığı ortamda oluşan duman, tehlikeli gaz, istenmeyen ısı, koku, nem ve buharın alandan çıkarılması veya filtrelenmesini sağlayan mekanizmaya davlumbaz denir. Davlumbazlar, koku, buhar, atık ısı gibi ortamda istenilmeyen havayı dışarı atmamızı sağlar.

DETAYLI BİLGİ

Sulu Filtre Sistemleri

Sulu filtre sistemleri; restoran, bar gibi kimyasal içeriği olmayan ama etrafa kötü ve istenmeyen kokular yayan işletmelerin kullanması gereken havalandırma sistemidir. Sulu filtreleme alışveriş merkezi gibi insan yoğunluğu çok olan yerlerde kötü koku yayılımını engellemek için şarttır.

DETAYLI BİLGİ

Elektrostatik Havalandırma

Elektrostatik hızlandırma prensibini kullanarak havadaki koku, is, duman, yağ, toz gibi partikülleri arındırarak, işletmelerin dışarıya saldıkları kirli, kötü kokulu ve yağlı havayı gideriz. Elektro filtreler iki akışlı elektrostatik kül tutuculardan ve elektrikten faydalanarak tutarlar.

DETAYLI BİLGİ